طراحی سایت
اخبار
26
پیام تبریک دکتر علیمرادی به مناسبت روز فوریتهای پزشکی و اورژانس ۱۱۵
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم “وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا” و هـر کـس نفسی را زنـده کـنـد گویا همه مردم را زنده کرده است. (سوره مائده آیه ۳۲) همکاران گرانقدر فوریتهای پزشکی و اورژانس ۱۱۵ : فرصت خدمت به بیماران و نجات جان آنان فرصتی است مغتنم که پروردگار متعال نصیب بندگان برگزیده خود می نماید و شما این ... ادامه »
19
برگزاری کارگاه آموزشی فرآیند کنترل عفونت در اورژانس پیش بیمارستانی در مرکز ایلام
چکیده: برگزاری کارگاه آموزشی فرآیند کنترل عفونت در اورژانس پیش بیمارستانی در مرکز ایلام این دوره آموزشی در تاریخ های نوزدهم و بیستم شهریور ماه توسط واحد آموزش مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه ایلام با هدف توانمند سازی و آشنایی با شیوه های نوین کنترل عفونت و گندزدایی،  در سالن کنفرانس این مرکز برگزار گردید. تعدادنفرات شرکت کننده در کارگاه... ادامه »
18
کمیته بهداشت و درمان اربعین استان ایلام برگزار شد
چکیده: بنا به ضرورت مباحث بهداشتی و درمانی در کنگره عظیم اربعین حسینی به پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی ایلام با تایید استانداری، کمیته بهداشت و درمان اربعین در سالن کنفرانس معاونت سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد. به گزارش  پیمان کمالوندی خبرنگار وب دا، در این جلسه که معاون سیاسی امنیتی استاندار، مسئولان و نمایندگان دستگاه‌ها و ارگان‌ها و ن... ادامه »
04
افتتاح خانه بهداشت در شهرستان دهلران و طرح کلنگ زنی ساختمان پایگاه جاده ای سه راهی موسیان
چکیده: به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز ایلام   در هفته دولت دو طرح کلنگ زنی ساختمان پایگاه جاده ای و افتتاح خانه بهداشت در شهرستان دهلران از توابع استان ایلام صورت پذیرفت. این مراسم با حضور دکتر علیمرادی رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه به همراه رییس شبکه بهداشت و فرماندار و امام جمعه شهرستان ... ادامه »
21
جلسه کمیته ساماندهی ستاد اربعین حسینی 97
چکیده: جلسه کمیته ساماندهی ستاد اربعین حسینی (دانشگاه علوم پزشکی ایلام) ،در سالن اجتماعات شبکه بهداشت مهران برگزار گردید.
صفحه 1 از 26ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو