طراحی سایت
اخبار
01
چکیده:  بازگشت بالگرد اورژانس 115 استان ایلام و نجات جوان ۲۸ ساله. 🔺_ به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان ایلام/ پس از انجام سرویس های دوره ای بالگرد 115 استان در اولین ساعات حضور خود در فرودگاه ایلام ، طی تماسی مبنی بر سقوط  یک جوان ۲۸ ساله در مناطق صعب العبور ارتفاعات کوه سیوان ( غار بره زرد)  که امکان دسترس... ادامه »
27
ماموریت مشترک فوریت های پزشکی «115» و آتش نشانی
چکیده:  به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان ایلام/ماموریت مشترک فوریت های پزشکی «115» و آتش نشانی «125» برای نجات جوان 35 ساله که بر اثر سقوط از طبقه چهارم ساختمان به طبقه سوم دچار شکستگی از ناحیه لگن شده بود. 🔺 این حادثه در ساعت 7:45 دقیقه صبح در یکی از ساختمان های در دست ساخت شهر ایلام به وقوع ... ادامه »
23
نشست کمیته بهداشت و درمان سلامت اربعین  ۹۷ با حضور رئیس دانشگاه، معاونین، مدیران ستادی و همچنین مسئولان و نمایندگان دستگاه‌ها، ارگان‌ها و نهادهای عضو این کمیته به میزبانی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان
چکیده:   دکتر کریم همتی ادامه داد: میزبانی و خدمت به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) ارزشی والا و اجری معنوی است که در سالیان گذشته مردم و مسئولان استان ایلام لیاقت و شایستگی خود را در این عرصه به نمایش گذاشته اند.   وی افزود: کنکره اربعین، بزرگترین و عظیم ترین تجمع انسانی بر روی کره زمین است که در آن بیش از ۲۰ میلیون زائر برای زیارت و ... ادامه »
23
مسمومیت گاز منواکسید کربن  بر اثر آتش سوزی بخشی از استخر شنا در ایلام
چکیده: به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان ایلام / در جریان آتش سوزی قسمتی از ساختمان استخر آساره شهر ایلام  12 نفر به دلیل مسمومیت ناشی از گاز منواکسید کربن،از طریق آمبولانس 115 به مراکز درمانی اعزام شدند. 🔸 در این عملیات تعداد سه دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس کار انتقال مصدومین به مراکز درمانی را برعهده ... ادامه »
22
دیدار دکتر علیمرادی سایت مرکز با ریاست محترم صدا و سیمای مرکز ایلام
چکیده: دیدار ریس محترم مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان. جناب اقای دکتر علیمرادی با  ریاست محترم صدا و‌سیمای مرکز ایلام جناب اقای دکتر شیروی در ساعت ۱۲:۳۰ چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷  این دیدار پیرامون مباحث در خصوص نحوه خدمات رسانی اورژانس ۱۱۵ استان به مردم در پایگاه های شهری و‌جاده ای و‌اورژانس هوایی  انجام گرفته است. و... ادامه »
صفحه 1 از 25ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو