اخبار
05
چکیده: نجات جان عشایر نشین در ارتفاعات نزدیک پالایشگاه گاز تجریان که براثر سقوط از ارتفاع دچار شکستگی مهره کمری و ترومای سر شده بود در کمتر از ۲۰ دقیقه به کد ۵۰۲ طالقانی تحویل داده شد ومهارت بالا خلبان مهدی صحت
19
برگزاری جلسه اربعین
چکیده: جلسه سه ساعته اربعین 96 با حضور مسئولین شهرستان ها در دفتر ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی  استان در مورخه ۹۶/۷/۱۸ برگزار شد.در این جلسه  مسئولین شهرستانها هر کدام به بیان دیدگاههای خود جهت هر چه با شکوه تر برگرار کردن مراسم اربعین 96 اعلام نموداند.
27
یک فروند آمبولانس هوایی در هفته های آتی به اورژانس هوایی استان اضافه می شود.
چکیده: مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام در حاشیه ی بازدید از پایگاه امداد هوایی استان گفت: یک فروند آمبولانس هوایی جدید در هفته های آتی به ناوگان اورژانس هوایی استان اضافه می شود. ادامه »
27
بازدید از آشیانه و پد بالگرد توسط مدیر بحران استانداری
چکیده: ازدید از آشیانه و پد بالگرد مدیریت بحران که بصورت تفاهم نامه در اختیار  مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان قرار گرفته است. ادامه »
26
پیام تبریک دکتر علیمرادی بمناسبت چهل و دومین سالگرد تاسیس اورژانس 115
چکیده:   به گزارش روابط عمومی اورژانس 115 استان، آقای دکتر علیمرادی، ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان طی پیامی چهل و دومین سالگرد تاسیس اورژانس 115 را تبریک گفت که متن پیام ایشان به شرح ذیل می باشد.   بسمه تعالی آنگاه که دردمندی سلامت خود را بازیابد آنگاه که دستی به نشان شکر به  آسمان بلند شود ملائک تو را می ستایند ... ادامه »
صفحه 1 از 10ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو