اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 12 آذر 1398
مانور مشترک اورژانس و ایمنی فرودگاه در پی انحراف و آتش سوزی هواپیما با ۳۷ سرنشین فرضی در فرودگاه ایلام

  مانور مشترک اورژانس و ایمنی فرودگاه در پی انحراف و آتش سوزی هواپیما با ۳۷ سرنشین فرضی در فرودگاه ایلام

امتیاز: Article Rating
به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی استان ایلام: جلسه ای با حضور مهندس گلیچ مسئول عملیات و مراقبت فرودگاههای کشور و مهندس کرمی معاون عمرانی استاندار و دکتر علیمرادی رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه پیرامون مجوز آشیانه بالگرد اورژانس ، در دفتر معاونت عمرانی استانداری ایلام برگزار گردید.
در ابتدا دکتر علیمرادی ضمن خوش آمد گویی، در مورد ضرورت آشیانه برای ایام پر تردد اربعین حسینی در استان و اختصاص و حضور بالگرد های کمکی در استان توضیحاتی دادند.
در ادامه جلسه مهندس گلیچ قول مساعد و همکاری در جهت رفع موانع در راه مجوز گرفتن پرواز بالگرد ها در آسمان استان ایلام را دادند.
بر اساس توافق طرفین مقرر گردید آشیانه بالگرد اورژانس به فرودگاه ایلام ملحق گردیده و در اختیار اورژانس و هلال احمر جهت انجام پرواز قرار گیرد.
در همین راستا صبح روز بعد و در مورخه ۹۸/۹/۱۲ مانور مشترک اورژانس و ایمنی فرودگاه در پی انحراف و آتش سوزی هواپیما با ۳۷ سرنشین فرضی در فرودگاه ایلام برگزار گردید.
در این مانور که تمامی ارگان های امدادی و فرماندهی حضور داشتند، از ۷ دستگاه آمبولانس و ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد اورژانس ۱۱۵ نیز استفاده گردید.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • مانور مشترک اورژانس و ایمنی فرودگاه در پی انحراف و آتش سوزی هواپیما با ۳۷ سرنشین فرضی در فرودگاه ایلام
ثبت امتیاز
جستجو