اخبار
31

برگزاری جلسه چگونگی ارائه خدمات در اربعین حسینی سال جاری

برگزاری جلسه چگونگی ارائه خدمات در اربعین حسینی سال جاری

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان روز یکشنبه 29 مرداد ماه، در راستای هماهنگی و برنامه ریزی کنگره عظیم اربعین حسینی سال جاری جلسه ای  با حضور رئیس دانشگاه ،معاونین و کارشناسان فنی سازمان اورژانس کشور و معاونت بهداشتی وزارت بهداشت، معاونین مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان و کارشناسان ستادی در محل سالن جلسات معاونت بهداشتی برگزار شد.


 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک هفته دولت و خیرمقدم به مدعوین وزارت بهداشت و اشاره به این موضوع که عتبات عالیات بزرگترین تجمع بشری است اظهار داشتند: متولی سلامت این زائران بر عهده وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی ایلام است که وظیفه و رسالتی سنگین است و امیدواریم با همکاری و تعامل همگانی از این آزمون معنوی سربلند باشیم.

وی همچنین افزود، در سالهای گذشته مجموعه دانشگاه و دستگاهها، ارگان ها و نهادهای مختلف همدل و همراه، به گونه ای مطلوب و قابل انتظار به زائران خدمت نمودند که موجب سربلندی استان ایلام در سطح کشور گردیده است.


دکتر نوری، معاون فنی وعملیات مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور، نیز ضمن تبریک هفته دولت و تقدیر از خدمات رییس و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام در راستای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی در سالهای گذشته اظهار کرد: با توجه به نزدیکی اربعین و تردد زائرین، بررسی هماهنگی ها و اقدامات را با دانشگاه علوم پزشکی ایلام و سازمانهای ارائه دهنده خدمات در استان می تواند منجر به ارائه بهترین نحو ممکن خدمات مدنظر شود.

وی همچنین یادآور شد: امسال بر اساس تجارب و بحث و تبادل نظرات سعی شده که نقاط ضعف و نارسایی های احتمالی را پیش از رسیدن ایام تردد زائران اربعین حسینی رفع نماییم تا در مسیر خدمت رسانی به زائران کمبود و نقصی مشاهده نشود.

 

در ادامه جلسه دکتر میعادفر معاون اجرایی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کشور نیز ضمن تقدیر از خدمات رئیس و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی در راستای میزبانی شایسته زائرین اربعین حسینی در سال های اخیر، به بیان اقدامات و برنامه های فوریت های پزشکی کشور در ایام تردد زائران پرداخت.

 

 دکتر بسطامی،معاون اجرایی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان، نیز ضمن خیرمقدم به میهمانان، گزارش عملکرد اورژانس 115 در اربعین سال های گذشته و راهکارها و اقدامات انجام گرفته در خصوص اربعین سال جاری را ارائه داد.


در این جلسه آقای کرمی، معاون فنی و عملیاتی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان،  ضمن ارائه گزارش عملکرد اورژانس هوایی اظهار داشتند تعداد 45 نقطه برای پد فرود بالگرد در طول کل مسیر ارتباطی سطح استان و از این بین تعداد 10 پد در مسیر ایلام_مهران در نظر گرفته شده است.


معاونین درمان، توسعه و بهداشتی دانشگاه، مدیر حراست و دیگر اعضای حاضر در این جلسه نیز ضمن ارائه گزارشی از حوزه کاری خود، به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با ارائه هرچه بهتر خدمات به زائرین اربعین حسینی پرداختند.

 

                                               

 

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (32)
کد خبر: 13687
  • برگزاری جلسه چگونگی ارائه خدمات در اربعین حسینی سال جاری
جستجو